Мы предлагаем Вам не дома, а воплощаем Вашу мечту!
Соломаха Александр Владимирович
Контакты
г. ИрпеньКиевская обл.

Продажа квартир в Киеве

Поиск
 • Простой
 • Профи
   
Всю недвижимость
жилую недвижимость
цена
долл
Выберите район
  площадь общая, м²
  площадь жилая, м²
  площадь участка, сот
  этаж
  Если введете название своей улицы — сможете узнать стоимость Вашей квартиры!
  Сбросить

  Всего 3, из них 2 без комиссии

  №12700185, продается квартира, 3 комнаты, площадь 87 м², ул. Регенераторная, 4/4, г. Киев, Киевская область, Украина
  Купить квартиру в Комфорт Тауне! 3-ком с ремонтом.
  Цена: 86 000 долл Цена за м²: 989 долл Площадь: 87 м² Комнат: 3
  Двохстороння квартира(більшість вікон виходить у двір) на 1 поверсі 10 поверхового будинку з площею 86,26,21,75.Зроблено якісний ремонт: в ванну прокладено додаткову електропроводку з ПЗВ, замінені труби води, замінено лічильники гарячої та холодної води на італійські \"B METERS\", встановлено зворотні клапани на каналізацію – польського виробництва, для запобігання затоплення через каналізацію, встановлено на холодну та гарячу воду регулятор тиску з фільтром фірми \"Honeywell\", а також теплу підлогу в ванні, якісні змішувачі європейських виробників, в ваннах та в кухні натяжні стелі, в кімнатах ламінат німецького виробництва, встановлені всі комунікації для кондиціонерів, квартира сонячна, дуже тепла взимку й прохолодна літом, плитка використана італійського та польського виробництва, встановлено броньовані вхідні двері «Новый Мир», міжкімнатні – «Двери Белорусии». Кухня (виробник «ROKO»). Німецька витяжка та плита Kaizer. Пральна машина BOSCH
  №12517310, продается квартира, 3 комнаты, площадь 86 м², ул. Регенераторная, 4, г. Киев, Киевская область, Украина
  Комфорт Таун. 3-кім з ремонтом. від власника! Без комісії
  Цена: 82 000 долл Цена за м²: 953 долл Площадь: 86 м² Комнат: 3
  Киев, Днепровский, ул. Регенераторная, 4
  Продам 3к квартиру в елітному ЖК Комфорт Таун. Двохстороння квартира на 1 поверсі 10 поверхового будинку з площею 86,2647,2116,75.Зроблено якісний ремонт: в ванну прокладено додаткову електропроводку з ПЗВ, замінені труби води, замінено лічильники гарячої та холодної води на італійські B METERS, встановлено зворотній клапан на каналізацію – польського виробництва, встановлено на холодну та гарячу воду регулятор тиску з фільтром фірми Honeywell, а також теплу підлогу в ванні, якісні змішувачі європейських виробників, в ваннах та в кухні натяжні стелі, в кімнатах ламінат німецького виробництва, встановлені всі комунікації для кондиціонерів, квартира сонячна, дуже тепла взимку й прохолодна літом, плитка використана італійського та польського виробництва, встановлено броньовані вхідні двері Новый Мир, міжкімнатні – Двери Белорусии. Кухня (виробник ROKO )
  №12505748, продается квартира, 3 комнаты, площадь 86 м², ул. Регенераторная, 4, г. Киев, Киевская область, Украина
  3-ком квартира с ремонтом! Киев. Комфорт Таун! Регенераторна 4. Днепровский район.
  Цена: 88 000 долл Цена за м²: 1 023 долл Площадь: 86 м² Комнат: 3
  Термінова продажа квартири!
  будинок зданий, заселений. В комплексі закрита територія з цілодобовою охороною, ландшафтний дизайн, на території дитячі та спортивні майданчики, фонтани, тенісний корт, паркінг, поруч супермаркет \"Novus\", \"BILLA\", піцерія, фітнес-центр \"Sport Life\", дитсадок, зручний транспорт.
  Двохстороння квартира(більшість вікон виходить у двір) на 1 поверсі 10 поверхового будинку з площею 86,26,21,75.Зроблено якісний ремонт: в ванну прокладено додаткову електропроводку з ПЗВ, замінені труби води, замінено лічильники гарячої та холодної води на італійські \"B METERS\", встановлено зворотні клапани на каналізацію – польського виробництва, для запобігання затоплення через каналізацію, встановлено на холодну та гарячу воду регулятор тиску з фільтром фірми \"Honeywell\", а також теплу підлогу в ванні, якісні змішувачі європейських виробників, в ваннах та в кухні натяжні стелі, в кімнатах ламінат німецького виробництва, встановлені всі комунікації для кондиціонерів, квартира сонячна, дуже тепла взимку й прохолодна літом, плитка використана італійського та польського виробництва, встановлено броньовані вхідні двері «Новый Мир», міжкімнатні – «Двери Белорусии». Кухня (виробник «ROKO»). Німецька витяжка та плита Kaizer. Пральна машина .

  Без комисий!
  От собственника.
  Общение